دوشنبه , 18 دسامبر 2017
Home » اطلاع رسانی ها » برنامه پیشرفت گروهی MBA در Coursera

برنامه پیشرفت گروهی MBA در Coursera

مدت زیادی است که روش‌های آموزش مجازی فراگیر شده است و حتی در کشورمان هم مدتی است که توجه خاصی به آن شده است به طوری که بعضی از دانشگاه‌های سراسری نیز به شیوه مجازی دانشجو پذیرفته و فراگیران را آموزش می‌دهند. در خدمات ارایه شده تنها آموزش آن مطرح نیست، بلکه اعتبار آموزشی آن نیز مهم است و در آینده به کمک شما خواهد آمد.Coursera  سرویسی است که در ابتدا با پشتیبانی دانشگاه Stanford راه اندازی شد و حالا پشتیبانی ۱۲ دانشگاه معتبر را نیز به همراه دارد که هر کدام از آن‌ها به نوبه خود دانشگاه بزرگی هستند. یقینا این نوع از آموزش مدرکی برابر با مدرک اصلی یک دانشگاه در حالت عادی نخواهد داشت اما اعتباری که این دوره از آموزش‌های مجازی دارد تفاوت‌های بسیاری با دیگر آموزش‌های مجازی خواهد داشت.

در سایت Coursera می‌توانید به دوره‌های بسیاری دسترسی داشته باشید. انتظار می‌رود که هر چند وقت یکبار دوره‌های جدیدی به سایت اضافه شوند تا دانشجویان بیشتری با گرایش‌ها و رشته‌های مختلف آموزش ببینند. در Coursera هر هفته پیش از شروع کلاس‌ها ایمیلی ارسال خواهد شد تا شما را از شروع کلاس جدید مطلع سازد. شما هم به عنوان یک شاگرد، با رفتن به کلاس درس خود می‌توانید مطالب را به وسیله ویدئوها و ارائه‌های انجام شده فرا بگیرید. در این سرویس آموزشی استادان حتی تمریناتی را برای شما در نظر خواهند گرفت و در پایان یک مهلت معین باید آن‌ها را تحویل دهید. همانند یک کلاس عادی زجر آور خواهد بود، نه؟ اما به این موضوع توجه داشته باشید که نه تنها می‎‌توانید چندین بار تمرین را تحویل دهید بلکه آن را به تاخیر انداخته و با استاد مربوطه کمی کنار بیایید.

همانند تمام آموزش‌های مجازی دیگر شما قابلیت این را خواهید داشت تا یک ویدئو را چندین و چند بار مشاهده کنید و حتی در هنگام مشاهده به شما اجازه داده می‌شود تا از متن‌ها و اسناد قرار داده شده در مخزن درس استفاده کنید. ویدئوها علاوه بر کیفیت مناسب از حجم پایینی برخوردار هستند تا بتوان با سرعت کم نیز از آن‌ها استفاده کرد. نکته بسیار قابل توجه زیرنویس ویدئوها به زبان‌های مختلف از جمله فارسی است. مطمئنا همه به زبان انگلیسی مسلط نیستند، در نتیجه با استفاده از امکان زیرنویس در ویدئوها افراد بیشتری می‌توانند از این دوره‌ها استفاده کنند. در پایان هر دوره نیز از دانشجویان آزمونی گرفته خواهد شد که در حال حاضر بر اساس اعتماد به دانشجویان طراحی شده است اما مسئولین این سایت در تلاشند تا با ارائه راه‌حل‌های بهتر راه تقلب را نیز ببندد تا ارزش آزمون‌ها بیش از پیش باشد.

ما در MbaOnline قصد داریم به صورت گروهی در برخی کورس های آموزشی Coursera شرکت کنیم و در کنار آن به بحث ، تبادل نظر و رفع اشکال بپردازیم. این برنامه گروهی در بخش جامعه مجازی MbaOnline اجرا خواهد شد و تمام هماهنگی ها و پرسش و پاسخ ها در تاپیک مرتبط با این برنامه در جامعه مجازی صورت می پذیرد.

لطفا برای شرکت در برنامه پیشرفت گروهی به این لینک مراجعه کنید. فراموش نکنید که برای شرکت در مباحث جامعه مجازی MbaOnline لازم است ابتدا ثبت نام کنید. ثبت نام رایگان بوده و کمتر از ۱ دقیقه زمان می برد.

بخوانید

Telegram_Messenger

کانال کنکور MBA در تلگرام

اخیرا در تلگرام کانالی ایجاد شده است که از این طریق اطلاعات مفیدی در ارتباط با …

4 comments

  1. با سلام و تشکر. لطف می کنید در مورد نحوه فعال کردن زیرنویس فارسی ویدئوها هم راهنمایی کنید؟ من فقط انگلیسیشو پیدا کردم.

  2. آفرین علیرضا، ایده ی خیلی خوبی بود.

    • علیرضا دهقانیان

      خواهش می کنم. در واقع ایده اصلی و معرفی این دوره ها از سمت مهدی عزیز هست. امیدوارم با حضور گسترده و بحث و تبادل نظر بتونیم سطحمون رو ارتقا بدیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com