سه شنبه , 19 دسامبر 2017
Home » اطلاع رسانی ها » برگزاری رویداد Tedx در دانشگاه صنعتی شریف

برگزاری رویداد Tedx در دانشگاه صنعتی شریف

Tedx دانشگاه شريف، برنامه اي ست محلي که به صورت مستقل سازماندهي مي شود تا ضمن دنبال کردن فلسفه ي TED براي به اشتراک گذاشتن ايده هاي با ارزش، تجربه ي حضور در رويدادهاي اصلي TED را براي شرکت کنندگان ايجاد نمايد. در يک رويداد TEDx، پخش تصاوير ضبط شده از سخنراني هاي با ارزش TED و سخنراني هاي زنده با هم ترکيب مي شوند تا زمينه ساز مباحث و گفتگوهاي عميق تر و موثرتري ميان شرکت کنندگان در گروه هاي کوچک تر شود. در واقع، اين رويدادهاي محلي خودجوش، TEDx ناميده مي شود و در اين نام x به معناي رويداد TED با سازماندهي مستقل مي باشد. کنفرانس هاي TED به عنوان الگوي اصلي براي برگزاري رويدادهاي TEDx مورد استفاده قرار مي گيرند، اما اين رويدادها به صورت مستقل سازماندهي و طراحي مي شوند.

دانشگاه صنعتي شريف در راستاي رسالت هاي خود مبني بر تسهيم دانش، نو آوري و سرمايه هاي فکري در ابعاد ملي و ايجاد و حفظ روحيه خلاقيت و خودباوري در کشور برگزاري TedxSharifUniversity را به عنوان رويدادي استاندارد به منظور به اشتراک گزاري تجربيات برتر کشور در دستور کار خود قرار داده است. جايگاه منحصر به فرد دانشگاه صنعتي شريف، پشتوانه علمي و صنعتي دانشگاه، حضور فارغ التحصيلان دانشگاه در بالاترين سطوح خبرگان کشور در سطح ملي و بين المللي اين دانشگاه را به محل مناسبي براي گردآوري و هم انديشي برترين استعداد هاي کشور در حوزه هاي گوناگون علمي و فرهنگي تبديل نموده است.

مجموع ويژگي هاي ذکر شده TedxSharifUniversity را به عنوان مرجع حضور نخبگان کشور و تبلور و هم افزايي تجربيات، نو آوري و سرمايه هاي فکري در سطح ملي و بين المللي معرفي مينمايد.

 

سخنرانان این رویداد :

 

دانلود کاتالوگ رویداد

زمان : اين رويداد يک روزه بوده و از ساعت 9 صبح الي 4:30 عصر برگزار ميشود.

مکان : سالن جابر ابن حيان دانشگاه صنعتي شريف

برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در رویداد TedxSharifUniversity به وب سایت http://tedxsharifuniversity.com مراجعه نمایید.

بخوانید

Telegram_Messenger

کانال کنکور MBA در تلگرام

اخیرا در تلگرام کانالی ایجاد شده است که از این طریق اطلاعات مفیدی در ارتباط با …

One comment

  1. مهدی نوروزی

    با سلام
    هر سه جلد کتاب تست جدید استاد آقاسی به همراه دو جلد تدریسش و همینطور کتاب تدریسgmat استاد عرفانیان به علاوه 2000 تستش رو دارم.هر کسی خواست بهم ایمیل بزنه.
    آدرس ایمیل:mehdinoroozi88@gmail.com

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com