پنجشنبه , 23 نوامبر 2017
Home » مالتی مدیا » ویدئو آموزشی » دانشگاه های خارجی » London Business School » تجربه سال اول دانشجویان MBA در مدرسه بازرگانی لندن (LBS)

تجربه سال اول دانشجویان MBA در مدرسه بازرگانی لندن (LBS)

مدرسه بازرگانی لندن (London Business School) یا به اختصار (LBS) یکی از کالج‌های دانشگاه لندن است که همواره به عنوان یکی از مدارس مدیریت پیشتاز در دنیا شناخته شده است. یکی از ویژگی‌های بارز این مدرسه دوره مدیریتی ممتاز MBA آن است که همواره در رده بندیهای MBA به عنوان یکی از پنج دوره برتر در دنیا شناخته می شود. بر طبق رده بندی موسسه تایمز مالی دوره MBA در مدرسه بازرگانی لندن عنوان نخست را در سال ۲۰۰۹ به همراه مدرسه مدیریت وارتون دانشگاه پنسیلوانیا در میان تمام مدارس مدیریت دنیا کسب کرد.

کسب پذیرش از مدرسه بازرگانی لندن بسیار رقابتی است و به عقیده بسیاری این مدرسه یکی از رقابتی‌ترین سیستم‌های پذیرش در دنیا را داراست. پیش شرط‌های پذیرش عمدتا شامل دارا بودن معدل تحصیلی بالا کسب نمره عالی در امتحان GMAT و همچنین دارا بودن سوابق کاری مرتبط می باشد. به عنوان نمونه میانگین نمره GMAT برای پذیرفته شدگان رشته فوق لیسانس امور مالی ۶۹۴ و میانه آن (حداقل نیمی از افراد) ۷۰۰ می باشد. (منبع)

دوست دارید بدانید دانشجویان MBA مدرسه بازرگانی لندن در اولین سال تحصیل خود در این مدرسه به چه تجارب و مهارت هایی کسب می کنند؟

در این ویدئوی آموزشی می توانید به صحبت های آنها گوش دهید. متاسفانه این ویدئو به زبان اصلی بوده و دارای زیرنویس نیست. در آغازین روزهای فعالیت این وبسایت از عزیزانی که می توانند در تهیه زیرنویس ویدئوهای آموزشی با ما همکاری کنند دعوت به عمل می آید (ورود به صفحه همکاری با ما)

دانلود با حجم 32 مگابایت

2 comments

  1. بسیار عالی! لذتی بردیم 😉

  2. اینکه درمورد رشته نبود، تیزر معرفی فاکولتی و امکاناتش بود و هیچی راجع به دروس نگفتند!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com apk4phone.com tengag.com moviekillers.com